Přejít k hlavnímu obsahu
Der Innenraum eines Land Rovers

NÁŠ SERVIS

MÁTE ZÁJEM O NÁŠ SERVIS? POŽÁDEJTE PŘÍMO O SCHŮZKU NEBO O ZPĚTNÝ TELEFONÁT.

Nahoru

NAŠE SLUŽBY

Ať už máte doma Land Rover veterána nebo zcela nový Range Rover, dopřejte mu revitalizační pobyt v našem autorizovaném servisu. Provedeme garanční prohlídku, připravíme ho na dovolenou a dlouhou cestu, aby byl ještě spolehlivější. Aby Váš vůz zůstal stále šarmantní, použijeme k jeho mytí a čištění ruční myčku. Pro diagnostiku poruch a závad používáme nejmodernější výpočetní techniku Land Rover. V případě potřeby aktualizujeme software v řídících modulech. Disponujeme pneuservisem a geometrií. Splňujeme přísné standardy značky Land Rover v oblasti kvality a služeb. Používáme výhradně originální díly Land Rover, aby byla zajištěna vynikající kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů.

Naši kvalifikovaní technici mají dlouholeté zkušenosti se servisem luxusních automobilů a jsou pravidelně školeni v Rakousku. Během servisních prací používáme výrobcem předepsané nástroje a dodržujeme podrobné technické postupy. Pro objednávání náhradních dílů využíváme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému mohou naši zaměstnanci objednat díly přesně na Váš vůz. V souladu se strategií Land Rover je vyúčtování prací na vozidle zcela transparentní bez skrytých nákladů a položek. Cenu servisu budete znát předem.

Servisní historii u nových vozů nyní zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů Vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o Vašem voze. Přístup k Vaší servisní historii vozu Land Rover je po registraci vždy online přístupný.

DEKOM SYSTEM dbá na to, abyste se při každé Vaší návštěvě u nás cítili příjemně, a proto jsme pro Vás vybudovali pohodlnou klientskou zónu, kde si můžete dát kávu, přečíst tisk, připojit se na internet a Vaše děti zabavit v dětském koutku. V případě, že není možné na opravu čekat, rádi Vás zavezeme, kam budete potřebovat, případně k nám do servisu přivezeme.

Pro milovníky cestování, dobrodružství a designových prvků máme v nabídce širokou škálu příslušenství pro každý model. Naleznete zde designové doplňky, stupačky, držáky a nosiče, střešní boxy, lana, zádržné systémy, tažná zařízení, ledničky, držáky na iPad a spoustu dalšího ...

DEKOM SYSTEM nabízí také Land Rover doplňky a lifestylové produkty. Pořízením Land Rover deštníku, bundy, kšiltovky, polo trika nebo pera se dokonale sladíte se svým vozem. V nabídce merchandise naleznete doplňky jako cestovní tašky, pouzdra na notebook, oblečení, dárkové předměty, modely autíček Land Rover, kancelářské potřeby a další praktické Land Rover produkty.

KONTAKT NA SERVIS

Michal Línek

Vedoucí servisu E-Mail

Petr Matějka

Servisní poradce E-Mail

Slobodan Frelih

Servisní poradce pojistné události E-Mail

Lucie Rejzková

Asistentka servisu
Telefon: +420 495 581 635
E-Mail

SERVISNÍ NABÍDKY

SJEDNÁNÍ TERMÍNU SERVISU

DALŠÍ SERVISNÍ NABÍDKY

Rádi vám poradíme s naší komplexní servisní nabídkou pro značky Range Rover, Defender a Discovery. Očekávejte špičkové služby a jedinečný servisní zážitek.

Range Rover s přívěsem.

SERVIS A ZÁRUKA

Jsme hrdí na naše výrobky s vynikajícím řemeslným zpracováním. A jsme přesvědčeni, že naše výrobky, od nových vozidel až po příslušenství, jsou výjimečně dobré. Proto se naše záruky vztahují téměř na každý detail.

Range Rover na městské ulici.

ASISTENČNÍ SLUŽBA LAND ROVER

Poskytneme vám nepřetržitou asistenční službu a spolehlivě vám pomůžeme i v obtížných situacích.

 

VÍCE INFORMACÍ O ASISTENČNÍ SLUŽBĚ

Range Rover na městské ulici.

LAND ROVER InCONTROL

Land Rover InControl zajišťuje bezproblémové a bezpečné propojení vašeho vozidla s okolním světem. Jeho součástí jsou infotainment a audiosystémy pro ještě větší pohodlí i asistenční systémy, které zvyšují vaši bezpečnost.

 

PŘEJÍT NA InCONTROL

Range Rover s přívěsem.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Může být ještě originálnější, individuálnější a mimořádnější? Objevte naše originální příslušenství a nechte se inspirovat.

 

PŘEJÍT DO KATALOGU PŘÍSLUŠENSTVÍ