Přejít k hlavnímu obsahu
large service banner

Servis

Využijte našich profesionálních služeb.

VÍCE INFORMACÍ

NAŠE SLUŽBY

Ať už máte doma Land Rover veterána nebo zcela nový Range Rover, dopřejte mu revitalizační pobyt v našem autorizovaném servisu. Provedeme garanční prohlídku, připravíme ho na dovolenou a dlouhou cestu, aby byl ještě spolehlivější. Aby Váš vůz zůstal stále šarmantní, použijeme k jeho mytí a čištění ruční myčku. Pro diagnostiku poruch a závad používáme nejmodernější výpočetní techniku Land Rover. V případě potřeby aktualizujeme software v řídících modulech. Disponujeme pneuservisem a geometrií. Splňujeme přísné standardy značky Land Rover v oblasti kvality a služeb. Používáme výhradně originální díly Land Rover, aby byla zajištěna vynikající kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů.

Naši kvalifikovaní technici mají dlouholeté zkušenosti se servisem luxusních automobilů a jsou pravidelně školeni v Rakousku. Během servisních prací používáme výrobcem předepsané nástroje a dodržujeme podrobné technické postupy. Pro objednávání náhradních dílů využíváme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému mohou naši zaměstnanci objednat díly přesně na Váš vůz. V souladu se strategií Land Rover je vyúčtování prací na vozidle zcela transparentní bez skrytých nákladů a položek. Cenu servisu budete znát předem.

Servisní historii u nových vozů nyní zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů Vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o Vašem voze. Přístup k Vaší servisní historii vozu Land Rover je po registraci vždy online přístupný.

DEKOM SYSTEM dbá na to, abyste se při každé Vaší návštěvě u nás cítili příjemně, a proto jsme pro Vás vybudovali pohodlnou klientskou zónu, kde si můžete dát kávu, přečíst tisk, připojit se na internet a Vaše děti zabavit v dětském koutku. V případě, že není možné na opravu čekat, rádi Vás zavezeme, kam budete potřebovat, případně k nám do servisu přivezeme.

Pro milovníky cestování, dobrodružství a designových prvků máme v nabídce širokou škálu příslušenství pro každý model. Naleznete zde designové doplňky, stupačky, držáky a nosiče, střešní boxy, lana, zádržné systémy, tažná zařízení, ledničky, držáky na iPad a spoustu dalšího ...

DEKOM SYSTEM nabízí také Land Rover doplňky a lifestylové produkty. Pořízením Land Rover deštníku, bundy, kšiltovky, polo trika nebo pera se dokonale sladíte se svým vozem. V nabídce merchandise naleznete doplňky jako cestovní tašky, pouzdra na notebook, oblečení, dárkové předměty, modely autíček Land Rover, kancelářské potřeby a další praktické Land Rover produkty.

Service

Kontakt

Prodejní a servisní partner

DEKOM SYSTEM, S.R.O.

Bří. Štefanů 272/37a
500 03 Hradec Králové
Česko

Telefon: +420 495 581 636