DEKOM SYSTEM, s.r.o.

Objednat testovací jízdu

Společnost DEKOM SYSTEM, s.r.o. je již 20 let renomovaným prodejcem a servisním centrem luxusních automobilů ve východních Čechách.

Naše vize je nabízet kvalitní, pokrokové a promyšlené vozy pro náročné zákazníky. Rozumíme Vám, kteří se rádi odlišujete a toužíte po neobyčejném zážitku z jízdy. Poskytujeme nejen autorizované prodejní a servisní služby, ale i konzultace pro všechny zvídavé motoristické přátele.

Naše firma provozuje dva autosalony, značku Volvo v Pardubicích a značku Jaguar Land Rover v Hradci Králové. Nový autosalon Jaguar Land Rover, otevíraný v březnu 2018, vás okouzlí moderní architekturou, elegantním stylem a reprezentativním provedením v příjemném britském stylu.

Mezi naše přednosti patří dlouholetá zkušenost s prodejem a servisem luxusních vozů a stabilní tým, který je připraven neustále se učit. Splňujeme přísné standardy značek v oblasti kvality a služeb. Celý tým disponuje vysokou kvalifikací a je pravidelně školen tak, aby mohl nabídnout prvotřídní služby náročným klientům a jejich vozům, a to bez kompromisů.

Přátelský personál Vás ochotně seznámí s nabízenými vozy. Jízdní vlastnosti budete mít možnost zažít v rámci zkušební jízdy. Pomůžeme Vám s financováním a pojištěním vozu, na přání sjednáme prodlouženou záruku a naše centrum ojetých vozů se postará se o prodej Vašeho původního vozu.

DEKOM SYSTEM, s.r.o.

KONTAKT

DEKOM SYSTEM, s.r.o.

info.jlr@dekomsystem.cz
+420 495 581 636
+420 495 581 736
Bratří Štefanů 272/37a
500 03  Hradec Králové

Otevírací doba

Autosalon
Po - Pá: 9:00 – 17:00

Servis
Po - Pá: 8:00 – 17:00

Náhradní díly
Po - Pá: 8:00 – 17:00
scroll up